Varia® 43 / 18 września 2021

6. Carl Zimmermann | Cietrzewie na tle Śnieżki

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Cietrzewie na tle Śnieżki
Carl Zimmermann | Cietrzewie na tle Śnieżki

Carl Zimmermann (1863 Halberstadt-1930 Goslar)

Cietrzewie na tle Śnieżki

olej, płótno, 80 × 127
sygn. p. d.: Carl Zimmerman

Cena wylicytowana
0 zł