Varia® 50 / 7 grudnia 2022

4. Carl Holger Fischer | Martwa natura z kwiatami i owocami

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 50Martwa natura z kwiatami i owocami
martwa-natura-z-kwiatami-i-owocami-carl-holger-fischer-824947martwa-natura-z-kwiatami-i-owocami-carl-holger-fischer-958349

Carl Holger Fischer (1885 - 1955)

Martwa natura z kwiatami i owocami

olej, płótno, 71 x 101 cm, sygn. p.d.: Carl H. Fischer

Estymacja:
3 000 - 5 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Opłata droit de suite: