Varia 36 / 27 czerwca 2020

58. Carl Coven Schirm | Droga

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Droga
58
Droga

Carl Coven Schirm (1852 Wiesbaden – 1928 Amelinghausen)

Droga

olej, sklejka, 37 × 39,5 cm
sygn. l. d.: C.C. Schrim

na odwrocie dedykacja z 1945 roku

Cena wylicytowana
1 200 zł