63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

62. Campio | Włóczykij, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiWłóczykij, 2015
62
Włóczykij, 2015

Campio (ur. 1988)

Włóczykij, 2015

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l. d.: monogramem autorskim oraz na odwrocie

Campio
Campio to tajemniczy artysta, malujący równie enigmatyczne portrety. Twarze portretowanych osób widać tylko szczątkowo lub wcale. Ukryte są za kwiatami, zwiędłymi roślinami oraz dziwnymi roztapiającymi się przedmiotami. Niepokojący nastrój potęgują, pojawiające się w obrazach larwy, glizdy i różne insekty. Kładąc nacisk na specyficzną kolorystykę i warsztat, Campio nawiązuje do dzieł dawnych mistrzów. Brał udział w wielu wystawach i konkursach sztuki współczesnej.
Cena wylicytowana
500 zł