61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

67. Campio | Linear landscape, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiLinear landscape, 2016
67
Linear landscape, 2016

Campio

Linear landscape, 2016

farby fluorescencyjne, płótno, 60 x 100 cm, sygn. p. d. oraz na odwrocie

Campio Poza malarstwem sztalugowym zajmuje się także graffiti, fotografią, oraz site-specific. W swoich pracach poszukuje ciekawych kontrastów, zarówno formalnych jak i ideowych. Brał udział w wielu wystawach grupowych oraz konkursach sztuki współczesnej.