73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

3. Campio | Księciunio na spacerze z pieskiem, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiKsięciunio na spacerze z pieskiem, 2018
Księciunio na spacerze z pieskiem, 2018

Campio

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Campio oraz na odwrocie

Campio Poza malarstwem sztalugowym zajmuje się także graffiti, fotografią, oraz site-specific. W swoich pracach poszukuje ciekawych kontrastów, zarówno formalnych jak i ideowych. Brał udział w wielu wystawach grupowych oraz konkursach sztuki współczesnej.
Cena wylicytowana
1 000 zł