Aukcja Map i Widoków / 14 marca 2020

253. C. A. Mann | Schwetz

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Map i WidokówSchwetz
253
Schwetz

C. A. Mann (XIX w.)

Schwetz

Widok Świecia, Zakład Litograficzny C. G. Kantera, Kwidzyn, ok. 1850
litografia, wym. widoku 12 x 19,7 cm

Cena wylicytowana
500 zł