Varia 28 / 16 lutego 2019

81. C. A. Mann | Graudenz

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28Graudenz
81
Graudenz

C. A. Mann (XIX w.)

Graudenz

Panorama Grudziądza, 1855 r.
litografia tonowana, wym. widoku 12,5 x 20,5 cm