Sztuka Świata / 3 listopada 2016

125. Budda Sakjamuni, Chiny, 18 w.

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataBudda Sakjamuni, Chiny, 18 w.
125
Budda Sakjamuni, Chiny, 18 w.

Budda Sakjamuni, Chiny, 18 w.

częściowo złocona blacha miedziana, wys. 34 cm

Ukazany na lotosowym tronie, prawa i lewa dłoń w geście vitarka mudra, ubrany w mnisie szaty, twarz wyraża spokój.

Cena wylicytowana
18 000 zł