Varia 36 / 27 czerwca 2020

156. Broszka-spinka, Austro-Węgry (Wiedeń), pocz. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Broszka-spinka, Austro-Węgry (Wiedeń), pocz. XX w.
156
Broszka-spinka, Austro-Węgry (Wiedeń), pocz. XX w. - 1Broszka-spinka, Austro-Węgry (Wiedeń), pocz. XX w. - 2

Broszka-spinka, Austro-Węgry (Wiedeń), pocz. XX w.

złoto pr. ok. 0,580 (oprawa kamieni Ag), m. 8,62 g,
diamenty: 60 szt. łącznie ok. 1,50 ct, stary szlif brylantowy,
rubiny: 43 szt. łącznie ok. 0,85 ct, naturalne i stara synteza, oryginalne etui

Cena wylicytowana
8 500 zł