Aukcja Jesienna / 16 października 2021

18. Bronisława Rychter-Janowska | W saloniku

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja JesiennaW saloniku
Bronisława Rychter-Janowska | W saloniku

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże)

W saloniku

olej, tektura, 24 × 33 cmw świetle oprawy
sygn. l. d.: „B. RYCHTER-JANOWSKA”

Cena wylicytowana
36 000 zł