Aukcja Malarstwa Polskiego / 23 czerwca 2021

11. Bronisława Rychter-Janowska | Przed dworkiem, 1920 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoPrzed dworkiem, 1920 r.
przed-dworkiem-1920-r-bronislawa-rychter-janowska-1338895przed-dworkiem-1920-r-bronislawa-rychter-janowska-2024506

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże)

Przed dworkiem, 1920 r.

olej, płyta, 35 x 50 cm w świetle oprawy, sygn. i dat. p.d.: B. RYCHTER-JANOWSKA 1920

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł