26. Bronisława Rychter-Janowska | Przed dworkiem

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Przed dworkiem
26
Przed dworkiem - 1Przed dworkiem - 2

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże)

Przed dworkiem

olej, tektura, 23,5 x 33 cm w świetle oprawy, sygn. p.d.: B. RYCHTER-JANOWSKA