Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

23. Bronisława Rychter-Janowska | Pejzaż włoski

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż włoski
Pejzaż włoski

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże)

Pejzaż włoski

akwarela, papier, 9,5 x 12,5 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: B. Rychter-Janowska