Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

48. Bronisława Rychter-Janowska | Pejzaż

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż
48
Pejzaż - 1Pejzaż - 2

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże)

Pejzaż

olej, płyta, 46 × 66,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: B. RYCHTER J.
Na odwrocie szkic tańczącej pary