Varia 38 / 21 października 2020

42. Bronisława Rychter-Janowska | Kapliczki w śniegu, 1908 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Kapliczki w śniegu, 1908 r.
42
kapliczki-w-sniegu-1908-r-bronislawa-rychter-janowska-1375161kapliczki-w-sniegu-1908-r-bronislawa-rychter-janowska-2244858

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże)

Kapliczki w śniegu, 1908 r.

olej, płyta, 22,5 x 32,5 cm, sygn. i dat. BR-RYCHTER-j. 1908

Cena wylicytowana
5 500 zł