Aukcja Dzieł Sztuki / 24 sierpnia 2019

54. Bronisława Rychter-Janowska | Chaty, przed 1906 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiChaty, przed 1906 r.
54
Chaty, przed 1906 r.

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże)

Chaty, przed 1906 r.

olej, tektura, 20 × 31 cm
sygn. l. d: B.Rychter -J.
Na odwrocie: Tryptyk/„Z naszych stron”/R/ No 493 rok 1906”

Cena wylicytowana
5 000 zł