Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

76. Bronisław Chromy | Paw

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Paw
76
Paw

Bronisław Chromy (1925 Leńcze - 2017 Kraków)

Paw

brąz patynowany, wys. 125 cm, szer. 115 cm, sygn. z tyłu: BCHROMY, 1/1

Cena wylicytowana
37 000 zł