Varia 35 / 20 maja 2020

172. | Bransoleta, k. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Bransoleta, k. XIX w.
172
Bransoleta, k. XIX w.

Bransoleta, k. XIX w.

metal, złocony, m. 7,20 g, 60 szt. granatów

Cena wylicytowana
3 000 zł