olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. l.d.: B.Michalik
Borys Michalik Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie (1989). Syn i uczeń malarza Mariana Michalika, kontynuujący nurt malarstwa reprezentowany przez twórczość ojca. Związany z Grupą Plastyczną "PŁAWNA 9". Prace artysty znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą.