Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 13 stycznia 2021

14. Borys Michalik | Weneckie lsnienie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraWeneckie lsnienie
weneckie-lsnienie-borys-michalik

Borys Michalik (1969 Częstochowa-2018 tamże)

Weneckie lsnienie

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. l.d.: B.Michalik

Borys Michalik
Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie (1989). Syn i uczeń malarza Mariana Michalika, kontynuujący nurt malarstwa reprezentowany przez twórczość ojca. Związany z Grupą Plastyczną "PŁAWNA 9". Prace artysty znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą.
Cena wylicytowana
12 000 zł