Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

49. Bolesław Oleszko | Walka

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWalka
49
Walka

Bolesław Oleszko (1934-2014)

Walka

olej, płótno, 90,5 x 71,5 cm; sygn. p.d.: OB 2003