Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

48. Bolesław Oleszko | Pejzaż przybrzeżny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż przybrzeżny
48
Pejzaż przybrzeżny

Bolesław Oleszko (1934-2014)

Pejzaż przybrzeżny

olej płótno, 105 x 90 cm; sygn. pd. : OB. 1999