Varia 41 / 19 maja 2021

15. Bolesław Jan Czedekowski | Akt w pejzażu, 1918 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Akt w pejzażu, 1918 r.
akt-w-pejzazu-1918-r-boleslaw-jan-czedekowski-958987akt-w-pejzazu-1918-r-boleslaw-jan-czedekowski-1625267

Bolesław Jan Czedekowski (1885 Wojniłów – 1969 Wiedeń)

Akt w pejzażu, 1918 r.

olej, tektura, 22 x 34 cm, sygn. i dat. p.d.: 1918 Czedekowski B.

Cena wywoławcza:
5 000 zł
Opłata droit de suite: