Secesja i Art Déco / 13 czerwca 2015

3. Bolesław Biegas | Lord Byron, 1919 r.

Strona głównaAukcje archiwalneSecesja i Art DécoLord Byron, 1919 r.
Lord Byron, 1919 r.

Bolesław Biegas (1877 Koziczyn - 1954 Paryż)

Lord Byron, 1919 r.

olej, sklejka, 41 × 50 cm; sygn. p. d.: B. Biegas

na odwrocie nalepka z pieczątką : ATELIER * BIEGAS * BOLESLA, nalepka z maszynopisem: BIEGAS/N 178/Lord Byron 1919/50 × 41 oraz częściowo zniszczona nalepka firmy przewozowo-ramiarskiej: James Bourlet & Sons, Ltd., Fine Arts Packers, Frame Makers, A 4689, 17&18 Nassau Street, Mortimer Street / Phone MUSEUM 1871