Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

8. Bolesław Barbacki | Portret kobiety w kimonie, 1938 r

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Portret kobiety w kimonie, 1938 r
Portret kobiety w kimonie, 1938 r - 1Portret kobiety w kimonie, 1938 r - 2

Bolesław Barbacki (1891-1941)

Portret kobiety w kimonie, 1938 r

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. i dat. p.d.: B.Barbacki / 1938, na odwrocie naklejka Zachety Warszawskiej z 1938 r.,
(wg przekazu rodziny sportretowana: Halina Licińska)
Wystawiany: Wystawa ogólna, maj-czerwiec 1938 r., TOWARZYSTWO ZACHETY SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE, poz. 232
Wymieniony: PRZEWODNIK 133, TZSP w Warszawie, maj-czerwiec 1938 r., poz. 232, Portret pani H.L.

Cena wylicytowana
34 000 zł