Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

57. Bogumił Gąsiorowski | Huśtawki, 1871 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeHuśtawki, 1871 r.
57
Huśtawki, 1871 r.

Bogumił Gąsiorowski (1819 Kraków – 1887 tamże)

Huśtawki, 1871 r.

akwarela, ołówek, papier, 18,5 x 25 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: B. Gąsiorowski 1871.