48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

79. Bogna Gniazdowska | Pokusy, 2014/2015

Aukcja dziAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiPokusy, 2014/2015
79
Pokusy, 2014/2015

Bogna Gniazdowska

Pokusy, 2014/2015

olej, płótno, 60 x 60 cm, (poliptyk 9 sztuk 20 x 20 cm)
sygn. na odwrocie