Varia 38 / 21 października 2020

84. Bogdan Stodulny | Bez tytułu, 1988 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Bez tytułu, 1988 r.
84
bez-tytulu-1988-r-bogdan-stodulny

Bogdan Stodulny (1953 -1997)

Bez tytułu, 1988 r.

olej, płótno, 114 x 92 cm, sygn. i dat. p.d.: BOGDAN / STODULNY 88

Cena wylicytowana
4 400 zł