124. Bogdan Stodulny | Adam z zielonym jabłkiem

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Adam z zielonym jabłkiem
124
adam-z-zielonym-jablkiem-bogdan-stodulny

Bogdan Stodulny (1953 -1997)

Adam z zielonym jabłkiem

olej, płótno, 125 x 100 cm, sygn. p.d.: B.Stodulny