Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

2. Bogdan Pilatowicz | Uroczy świat Amelii, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejUroczy świat Amelii, 2021
uroczy-swiat-amelii-2021-bogdan-pilatowicz-1208241uroczy-swiat-amelii-2021-bogdan-pilatowicz-1166022

Bogdan Pilatowicz (ur. 1957 r.)

Uroczy świat Amelii, 2021

olej, płótno 100 x 80 cm, sygn. l.d.: PILA|TOWICZ

Bogdan Pilatowicz
Malarz czynnie działający w Austrii. Od zawsze żył sztuką i muzyką. Najpierw jako muzyk (folkowy, latynoski, jazzowy) wyprodukował cztery płyty w Austrii, a następnie jako malarz od 1995 roku oferuje bardzo obszerny program - od malarstwa, rysunku i kreskówek po murale i ciekawą sztukę cyfrową. Nie wyznacza granic między stylami i materiałami, łączy je, tworzy innowacje i wyrusza w intensywne podróże myślowe, by wyostrzyć swoją ekspresję. Jego wszechstronność w połączeniu z bogatym doświadczeniem czyni go wyjątkowym. Choć jego zainteresowania malarstwem są bardzo zróżnicowane, zawsze lubi powracać do surrealizmu.
Cena wylicytowana
5 500 zł