48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

51. Blanka Dudek | Przemiany 18, 2014

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiPrzemiany 18, 2014
51
Przemiany 18, 2014

Blanka Dudek

Przemiany 18, 2014

olej, płótno, 85 x 60cm
sygn. na odwrocie