31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

37. | bez tytułu, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej Sztukibez tytułu, 2013
37

bez tytułu, 2013

tusz, płótno, 95 x 130 cm, sygn. na odwrocie