31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

44. | bez tytułu, 2012

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej Sztukibez tytułu, 2012
44

bez tytułu, 2012

olej, płótno, 78 x 81 cm, sygn. na odwrocie