Aukcja Prac na Papierze / 28 października 2017

95. Berthold Hellingrath | Widok na Pałac Opatów

aAukcje archiwalne Aukcja Prac na PapierzeWidok na Pałac Opatów
95
Widok na Pałac Opatów

Berthold Hellingrath (1877 Elbląg - 1954 Hannover)

Widok na Pałac Opatów

akwaforta, papier, 16 × 20 cm
sygn. ołówkiem p. d.: B. Hellingrath