Varia 31 / 21 września 2019

69. Berthold Hellingrath | Pałac Opatów w Oliwie, 1923 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 31Pałac Opatów w Oliwie, 1923 r.
69
Pałac Opatów w Oliwie, 1923 r.

Berthold Hellingrath (1877 Elbląg - 1954 Hannover)

akwaforta, papier, 16 x 19 cm (odcisk)
sygn. p. d. ołówkiem: B. Hellingrath

Cena wylicytowana
500 zł