Varia 31 / 21 września 2019

68. Berthold Hellingrath | Kościół św. Mikołaja w Gdańsku, 1921-1926

HomeAukcje archiwalneVaria 31Kościół św. Mikołaja w Gdańsku, 1921-1926
68
Kościół św. Mikołaja w Gdańsku, 1921-1926

Berthold Hellingrath (1877 Elbląg - 1954 Hannover)

Kościół św. Mikołaja w Gdańsku, l. 1921-1926
akwaforta, papier, 14 x 9 cm (odcisk)
sygn. p. d. na płycie: B. Hellingrath