Dawny Gdańsk i okolice / 4 czerwca 2016

37. Berthold Hellingrath | Gdańsk zimą, 1920 r.

Strona głównaAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceGdańsk zimą, 1920 r.
37
Gdańsk zimą, 1920 r.

Berthold Hellingrath (1877 Elbląg - 1954 Hannover)

Gdańsk zimą, 1920 r.

akwaforta, papier, 9,8 x 14,8 cm (odcisk płyty)
sygn. na płycie p .d.: B. Hellingrath

Cena wylicytowana
450 zł