3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

22. Beata Murawska | Spring song, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuSpring song, 2016
Spring song, 2016

Beata Murawska (ur. 1963)

Spring song, 2016

olej, płótno, 114 x 146 cm, sygn.p.d.: Beata Murawska oraz opisany na odwrocie: Beata | Murawska | 2016 r. | tyt. "Spring Song"

Beata Murawska Studiowała na wydziale Malarstwa ASP w Warszawie w pracowni prof. S. Gierowskiego. Dyplom z wyróżnieniem obroniła w 1988 roku. Wybrane wystawy: 2010 ? Galeria Amber Room PRB, Warszawa; 2006 ? Galeria Schody, Warszawa; 2005 ? Galeria De Zon, Holandia; 2003 ? Galeria Egon Sender, Frankfurt (Niemcy); 2003 ? Galeria Art, Warszawa; 2001 ? Galeria Fundacji Exit, Warszawa; 2000 ? Galeria Avec, Bordeaux (Francja); 2000 ? Galeria Art Office, Warszawa; 2000 ? Galeria Promocyjna, Warszawa; 1999 ? Galeria Karowa, Warszawa; 1998 ? Galeria Bauman, Warszawa; 1996 - Galeria Zepter, Warszawa; 1996 ? Galeria East Art Kunsthandel, Berlin; 1995 ? Galeria Espace Degre, Luksemburg; 1995 ? Galeria Rathaus, Neue Wulmsdorf, (Niemcy); 1994 ? Galeria Abakus, Warszawa; 1990 ? Galeria Fabriken, Gotenborg (Szwecja). Prace artystki znajdują się w zbiorach prywatnych w Austrii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Hong-Kongu, Irlandii, Kanadzie, Korei Pd., Luksemburgu, Niemczech, Nowej Zelandii, Polsce, Portugalii, Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii.
Cena wylicytowana
6 000 zł