75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

45. Bartosz Stępiński | Spleen

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiSpleen
45
Spleen

Bartosz Stępiński

Spleen

2018,akryl, płótno, 100 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Bartosz Stępiński Ur. w 1992 r. Absolwent ZSP im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie, wyróżniony przez obserwatora ASP w Katowicach za całość dyplomu. Uzykał dokument Europass potwierdzający zdobyte kwalifikacje w systemie Unii Europejskiej. Obecnie jest studentem ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na wydziale Grafiki i Malarstwa. Brał udział w wystawie zbiorowej ?Na tych samych sztalugach? w Łodzi oraz w Radomiu, a także wystawie zbiorowej w HFBK w Dreźnie w ramach wymiany międzynarodowej.
Cena wylicytowana
1 000 zł