Aukcja Sztuki Fantastycznej / 25 czerwca 2022

59. Bartosz Stępiński | Corneus, 2022

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejCorneus, 2022
59
Bartosz Stępiński | Corneus, 2022

Bartosz Stępiński

Corneus, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygnowany na odwrocie: 'BStępiński | "CORNEUS" | 2022'

Bartosz Stępiński Ur. w 1992 r. Absolwent ZSP im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie, wyróżniony przez obserwatora ASP w Katowicach za całość dyplomu. Uzykał dokument Europass potwierdzający zdobyte kwalifikacje w systemie Unii Europejskiej. Obecnie jest studentem ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na wydziale Grafiki i Malarstwa. Brał udział w wystawie zbiorowej ?Na tych samych sztalugach? w Łodzi oraz w Radomiu, a także wystawie zbiorowej w HFBK w Dreźnie w ramach wymiany międzynarodowej.
Cena wylicytowana
6 000 zł