80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

2. Bartosz Jancik | Barwy z dna oceanu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiBarwy z dna oceanu, 2019
Barwy z dna oceanu, 2019

Bartosz Jancik

Barwy z dna oceanu, 2019

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. l.d: Bartosz Jancik, opisany na odwrociu: Barwy z dna oceanu | Bartosz Jancik | 2019

Cena wylicytowana
1 500 zł