3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

15. Bartłomiej Radosz | Bez tytułu, 2014

aAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2014
Bez tytułu, 2014

Bartłomiej Radosz (ur. 1988)

Bez tytułu, 2014

olej, płótno, 145 x 100 cm, opisany na odwrocie

Bartłomiej Radosz W latach 2009 – 2014 studiował na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Obronił dyplom w pracowni prof. Zbigniewa Sprychy w 2014 roku, który został nagrodzony Medalem Rektora za najlepszy dyplom. Uprawia malarstwo olejne i kolaż. Autor wystaw indywidualnych oraz uczestnik licznych ekspozycji zbiorowych. Wybrane wystawy indywidualne: 2017 – „Rok Awangardy 2017 / Interwencje: Wystawa Bartłomieja Radosza”, Kamienica Hipolitów, Kraków; 2015 – „Bartłomiej Radosz Malarstwo”, Galeria Lidzbarskiego Domu Kultury, Lidzbark Warmiński; 2015 – „Leprozorium”, Otwarta Pracownia, Kraków; 2015 – „Niepokorni”, Galeria na Poddaszu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, Kraków; 2014 – „Doświadczenie”, CSW Solvay, Kraków; 2014 – „Bartłomiej Radosz malarstwo”, Galeria Tycjan, Kielce; 2013 – „Inni”, Arsene Galeria Wiatrak, Kraków; 2011 – wystawa indywidualna, MDK, Myszków; 2008 – wystawa indywidualna, Pałacyk Zielińskiego, Kielce. Wybrane wystawy zbiorowe: 2017 – „No problem”, Galeria Potencja, Kraków; 2017 – „Zebranie”, Galeria Wykwit, Wrocław; 2017 – „Widziadła”, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Kraków; 2015 – "Na początku było słowo", Galeria Akademia w Bronowicach; 2014 – „Najlepsze dyplomy Akademii Sztuk Pięknych”, Wielka Zbrojownia ASP, Gdańsk; 2014 – „Najlepsze dyplomy ASP w Krakowie”, Pałac Sztuki, Kraków; 2013 – „Talk to me”, Łódź; 2013 – wystawa pokonkursowa fundacji „Zielona marchewka”, Centrum im. Ludwika Zamenhofa, Białystok; 2013 – wystawa pokonkursowa fundacji „Zielona machewka”, Galeria DAP2, Warszawa; 2013 – wystawa zbiorowa w ramach projektu „Dramat wolności”, Galeria Drewutnia, Poznań; 2013 – „Projekt Witkacy”, Tarnowskie Centrum Kultury, Tarnów; 2013 – „Czułe nerwy”, Galeria Sezonowa, Kraków; 2013 – wystawa pokonkursowa „Dzieło ASP”, Galeria Promocyjna ASP, Kraków.