73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

26. Bartłomiej Kulpa | List do sztuki, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiList do sztuki, 2018
26
List do sztuki, 2018

Bartłomiej Kulpa (ur. 1997)

List do sztuki, 2018

olej, płótno, 170 x 150 cm, sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kulpa 2018

Bartłomiej Kulpa Ur. w 1997 r. w Warszawie. Absolwent Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Obecnie student II roku na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa. Uczęszcza do pracowni malarstwa prof. Stanisława Baja i pracowni rysunku prof. Antoniego Starowieyskiego. Laureat wielu konkursów plastycznych. Brał udział w kilkunastu wystawach zbiorowych i dwóch wystawach indywidualnych. Laureat 3. Nagrody XXIII Ogólnopolskiego pleneru rysunkowo-malarskiego im. Krystyny Drążkiewicz dla najzdolniejszych uczniów najstarszych klas liceów plastycznych (Kazimierz Biskupi 2015). W 2017 r. otrzymał Nagrodę Grzegorza Kowalika przyznaną przez Radę Wydziału Malarstwa ASP.
Cena wylicytowana
1 500 zł