69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

82. Bartłomiej Kownacki | Święte krowy, 2012

aAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiŚwięte krowy, 2012
82
Święte krowy, 2012

Bartłomiej Kownacki (ur. 1979 r.)

Święte krowy, 2012

olej, płótno, 49,5 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 100 zł