41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

77. Bartłomiej Kownacki | Misiu kupił nową nieruchomość, 2012

aAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiMisiu kupił nową nieruchomość, 2012
77
Misiu kupił nową nieruchomość, 2012

Bartłomiej Kownacki (ur. 1979 r.)

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki, "Misiu kupił nową nieruchomość" 2012

Cena wylicytowana
3 700 zł