52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

31. Bartłomiej Koter | Noon walk in blue, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiNoon walk in blue, 2015
31
Noon walk in blue, 2015

Bartłomiej Koter

Noon walk in blue, 2015

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: Bartłomiej Koter