48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

67. Bartłomiej Jarmoliński | STRAIN, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiSTRAIN, 2015
67
STRAIN, 2015

Bartłomiej Jarmoliński (ur. 1975 Łódź)

STRAIN, 2015

akryl, płótno, 90 x 70 cm
sygn. p.d. oraz na odwrocie