41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

5. Bartłomiej Jarmoliński | Pause / Tribute to Fredie Mercury, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiPause / Tribute to Fredie Mercury, 2014
Pause / Tribute to Fredie Mercury, 2014

Bartłomiej Jarmoliński (ur. 1975 Łódź)

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. l. d.: B.JARMOLIŃSKI oraz opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł