61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

65. Bartłomiej Górecki | Abort, 2015

aAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiAbort, 2015
65
Abort, 2015

Bartłomiej Górecki

Abort, 2015

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie