79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

62. Bartek Pszon | Samoloty, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiSamoloty, 2019
62
Samoloty, 2019

Bartek Pszon

Samoloty, 2019

olej, płótno, 140 x 140 cm, sygn. i opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2019 Samoloty

Cena wylicytowana
1 300 zł